Myšlienka vzniku

TOLICCI Design Apartments predstavuje skupinu jednotlivých luxusných nehnuteľností na bývanie určených na predaj konečnému klientovi. Za vznikom tejto myšlienky stojí niekoľkoročná skúsenosť zakladateľa značky, jeho dizajnérskeho tímu a skupiny overených dodávateľov a realizátorov na poli interiérového dizajnu – profesionálneho návrhu interiéru s dôrazom na prvotriednu estetiku návrhov, kvalitu vyberaných a používaných materiálov a kvalitu prevedenia. Na základe týchto skúseností a samotného dopytu klientov z línie profesionálneho návrhu interiérov, vznikol koncept návrhov dizajnérsky jedinečných a špeciálnych nehnuteľností na bývanie s využitím všetkých skúseností teamu TOLICCI, ako hotového konečného produktu určeného na predaj klientovi – zrealizovaná nehnuteľnosť presne podľa predloženého návrhu z našej ponuky nehnuteľností v rukách klienta.

Benefity TOLICCI Design Apartments

TOLICCI Design Apartments sa vyznačujú vždy jedinečnou polohou (prevažne s dôrazom na výšku poschodia a možnosti výhľadov na okolie), špeciálnym umiestnením (v zaujímavých developerských lokalitách na danom území), jedinečnou estetikou (použitie nevšedných dizajnérskych prvkov, materiálov a ich kombinácií v dokonalom rukopise s celým objektom), prvotriednym materiálovým zložením produktov (produkty od kvalitných, renomovaných prevažne talianskych značiek) a komfortom (využitím technológií a nevšedných technických a dizajnových špecialít uľahčujúcich život klienta). Za jeden z veľkých benefitov považujeme ušetrenie času klienta, nakoľko dostane to, čo vidí na vizualizáciách, nemusí venovať pozornosť samotnej realizácii a na presne stanovený čas mu nehnuteľnosť odovzdáme. Takto sa plnohodnotne môže venovať svojim aktivitám, zatiaľ čo my pracujeme na jeho bývaní presne tak, ako bol návrh vyhotovený a potvrdený. Samozrejmosťou je prípadný servis po nasťahovaní v prípade, že by si žiadal niečo následne upraviť.

Kúpa nehnuteľnosti

V čiastke uvedenej v našej ponuke je započítaná cena nehnuteľnosti a celej realizácie so všetkými produktami a vybavením ako je stanovené v jej popise v úplnej zhode s predloženými vizualizáciami.  Postup pri kúpe nehnuteľnosti závisí od stavu vlastníctva nehnuteľnosti, či je vo vlastníctve TOLICCI alebo inej osoby, príp. developera. Po podpísaní zmluvy o spolupráci a uhradení čiastky nasleduje odkúpenie nehnuteľnosti a začatie jej realizácie našim realizačným tímom do termínu odovzdania, ktorý je vopred zmluvne dohodnutý. V každej nehnuteľnosti poskytujeme možnosť čiastočných úprav z pôvodného návrhu na jedinečné požiadavky klienta v rôznych rozsahoch, prípadne niektoré jej časti sú v návrhu cielene otvorené, aby sme tak mohli dokonale naplniť požiadavky klienta. Tieto vopred spíšeme pred samotnou realizáciou a zapracujeme do realizačného procesu. Môže ísť o nábytkové prvky a ich vnútorné rozloženie, ktoré nám určí a my tieto požiadavky v realizácii zapracujeme. Po realizácii nastáva odovzdanie zrealizovaného interiéru klientovi a okamžitá možnosť nasťahovania sa a užívania nehnuteľnosti.

Takto pohodlne a vo vopred dohodnutom čase vyhotovíme dokonalý produkt – prvotriednu nehnuteľnosť pre konečného klienta bez jeho starostí s prepojením našich a jeho predstáv o výnimočnom bývaní.